DEV KAMPANYANIN İLK KAZANANLARI BELLİ OLDU!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
DEV KAMPANYANIN İLK KAZANANLARI BELLİ OLDU!
Bursagaz promosyonları ile Bursaspor tişörtü gibi çeşitli hediyeler verildi.

 

 

BURSAGAZ’IN BAŞLATTIĞI DEV KAMPANYANIN

İLK KAZANANLARI BELLİ OLDU!

 

Türkiye’nin en büyük doğal gaz dağıtım şirketlerinden Bursagaz’ın,  doğal gaz bilincini ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı “Tam Gaz” kampanyasında ilk haftanın kazananları ödüllerini aldı. 31 Ağustos’a kadar devam edecek kampanyaya katılanlara her hafta çeşitli hediyeler verilecek.

Bursagaz tarafından doğal gaza geçiş konusunda bilincin artırılması ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla başlatılan “Tam Gaz” kampanyasında ilk haftanın kazananlarına Bursagaz Genel Müdürlük binasında yapılan törenle ödülleri verildi.

Kampanya kapsamında bu hafta Ahmet Akdağ’a kombi, Seyfettin Sav, Mustafa Sümer ve Nevin Çelik’e 500 metreküp doğal gaz ve Bursagaz promosyonları ile Bursaspor tişörtü gibi çeşitli hediyeler verildi.

Bursagaz Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Özden, ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Kurulduğumuz günden bu yana sadece Bursamızın her noktasına doğal gazı ulaştırmayı değil aynı zamanda en güvenilir, konforlu ve temiz yakıt olan doğal gazın kullanımını da yaygınlaştırmayı kendimize görev edindik. Bu kampanya ile bölgelerinde doğal gaz hattı bulunan ancak hala doğal gaz dönüşümünü yaptırmamış olan vatandaşlarımıza uygun fiyatlarla doğal gaz dönüşüm fırsatı sunuyor ve katılanlara değerli hediyeler veriyoruz. Yoğun ilgi gören bu kampanyamız ile Bursalılara ekonomik ve verimli bir yakıt olan doğal gaza geçerek yaşamlarını daha da kolaylaştırma fırsatını sunuyoruz. Ayrıca, çevreci ve verimli olması nedeniyle de bu güzel kentimizin hava kirliliğini de azaltıyoruz.” dedi.

Katılanlara her hafta hediye verilecek

Bursagaz’ın temiz, verimli, güvenli ve ekonomik oluşu ile tüketicilere büyük avantajlar sunan doğal gazı Bursa’da yaygınlaştırmak için başlattığı “Tam Gaz” kampanyası 31 Ağustos’a kadar devam edecek.

“Doğal Gaza Geçmenin Şimdi Tam Zamanı!” sloganıyla Bursa’nın tamamını doğal gazla buluşturmayı hedefleyen kampanya ile Bursalılar yaz mevsiminde doğal gaz dönüşümlerini ekonomik ve avantajlı fiyatlarla, kolayca yapabilecek.

Katılımcılar, yetkili iç tesisat firmalarının sunduğu 2 bin 900 TL’den başlayan tesisat dönüşüm maliyetlerinden ve 36 aya kadar uygun taksit imkânlarından yararlanabilecek. Bursagaz da müşterilerine güvence bedeline 4 taksit imkânı sağlıyor.  

Kampanya kapsamında ayrıca her hafta bir kişiye kombi, üç kişiye 500 metreküp doğal gaz hediyesi ve ayrıca her gün doğal gazını kullanıma açtıran üç kişiye sürpriz hediyeler veriliyor. Kampanya detaylarına www.bursagaz.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bursagaz Kurumsal İletişim

0224 270 34 00

 

Bursagaz Hakkında

1992 yılında BOTAŞ tarafından doğal gaz dağıtımı yapmak amacıyla kurulan Bursagaz’ın çoğunluk hisseleri 2008 yılında EWE Turkey Holding tarafından satın alındı. Türkiye’nin üçüncü büyük doğal gaz dağıtım şirketi Bursagaz, 1 milyonun üzerinde abonesi, teknoloji odaklı yönetim anlayışı ile Türkiye’de örnek uygulamaları hayata geçiriyor. İlklerin öncüsü Bursagaz, Great Place to Work Türkiye’nin En İyi İşvereni Ödülleri kapsamında Türkiye’nin en iyi işvereni seçildi.

2018 yılında 4 dağ ilçesine doğal gaz yatırımlarına başlayan ve müşteri memnuniyetini sürekli artırmaya odaklı şirketin şebeke uzunluğu 2018 yılsonu itibarıyla 6.447 km’ye ulaştı. Çevreye duyarlı genel müdürlük binası ile en yüksek sertifika seviyesi LEED Platinum Sertifikası’na layık görülen Bursagaz “dünya klasmanında bir şirket olma” vizyonu çerçevesinde, şirket stratejilerini mevcut yönetim sistemleri içerisinde yer alan uluslararası standartlar doğrultusunda icra etmeye devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                           

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“Motorları maviliklere süreceğiz”Önceki Haber

“Motorları maviliklere süreceğiz”

Gemlik’e komşu belediyeden destek ziyaretiSonraki Haber

Gemlik’e komşu belediyeden destek ziyare...

Yorum Yazın

som-mak

Başka haber bulunmuyor!